Skalnaté pobřeží

Chorvatsko: Relax u moře

Mapa Chorvatska

Chorvatsko zdobí bezesporu krásná příroda, vápencové skály, kopce, řeky, mořské pobřeží a nespočet malebných vesniček a měst. Pokud se chcete před odjezdem na zájezd podívat na rozložení jednotlivých částí země, pak jistě uvítáte níže zobrazenou mapu Chorvatska.

Mapa obsahuje velice podrobné a detailní zakreslení ulic, měst, terénu a také nejvýznamnějších památek a turistických míst. V horní části mapy se nachází navigační tlačítka, pomocí kterých můžete s mapou libovolně manipulovat. Je k dispozici zvětšení, oddálení, posun a možnost přepnutí do satelitního nebo 3D zobrazení a také mapa terénu.


Zvětšit mapu

- Vybrat zájezd do Chorvatska -

Užitečné údaje:

Chorvatsko je balkánský stát, ležící na hranici střední a jihovýchodní Evropy na pobřeží Jaderského moře. Na celkové rozloze 56 542 km² žije více než 4,5 milionu obyvatel a převládá římskokatolické vyznání. Hlavním městem je Záhřeb. Země není členem Evropské unie. Chorvatskou měnou je kuna (HRK). Úředním jazykem je chorvatština.

Dále doporučujeme:

Nabídka připravených zájezdů k moři je opravdu široká. Mezi ty nejoblíbenější patří také zájezd do Bulharska, které oslní krásným pobřežím Černého moře, zájezd do Turecka, které je zárukou exotického odpočinku nebo třeba zájezd do Itálie, která je typická svými písčitými plážemi a četným množstvím nejrůznějších památek.