Skalnaté pobřeží

Chorvatsko: Relax u moře

Letenky do Chorvatska

Do Chorvatska se můžete dostat několika možnými způsoby. Vlastním autem, autobusem za využití připraveného zájezdu nebo také samozřejmě letecky. Letecká doprava je stále oblíbenější a je zárukou špičkového komfortu a pohodlí.

Na tomto místě je pro vás připraven vyhledávací formulář levných letenek, který je propojen s globálním rezervačním systémem společnosti Invia. Díky tomu jsou data ve formuláři neustále aktualizována a celý proces hledání i možného objednání letenek je velice snadný.

Do formuláře zadejte požadované údaje a následným stiskem tlačíka "Vyhledat" se zobrazí nabídka letenek dle zadaných kritérií. Poté máte možnost v dalším kroku přejít na přímou rezervaci letenek on-line.

- Vybrat zájezd do Chorvatska -

Užitečné údaje:

Chorvatsko je balkánský stát, ležící na hranici střední a jihovýchodní Evropy na pobřeží Jaderského moře. Na celkové rozloze 56 542 km² žije více než 4,5 milionu obyvatel a převládá římskokatolické vyznání. Hlavním městem je Záhřeb. Země není členem Evropské unie. Chorvatskou měnou je kuna (HRK). Úředním jazykem je chorvatština.

Dále doporučujeme:

Nabídka připravených zájezdů k moři je opravdu široká. Mezi ty nejoblíbenější patří také zájezd do Bulharska, které oslní krásným pobřežím Černého moře, zájezd do Turecka, které je zárukou exotického odpočinku nebo třeba zájezd do Itálie, která je typická svými písčitými plážemi a četným množstvím nejrůznějších památek.